Back to Top
 
 
 

انتشار آپادانا ۲

پلتفرم آپادانا با قابلیت های جدید و بروزرسانی به Net Core 2. و Orleans 2 بزودی منتشر خواهد شد

 

به زودی جزییات بروز رسانی و شرایط استفاده از محصول اطلاع رسانی می شود.

فروش ویژه tgc

گروه آپادانا امکانات ویژه ای (تعداد محدود) برای گروه های بازی ساز که قصد خرید نسخه سرور آپادانا را دارند در نظر دارد.

دوستانی که در بازه زمانی نمایشگاه tgc اقدام به عقد قرارداد یا خرید قطعی کنند می توانند از این امکانات بهر‌ه‌ مند شوند. امکانات عبارتند از ۱۵٪ تخفیف قیمت پایه آپادانا، ۴ ساعت پشتیبانی فنی و همچنین نصب و راه اندازی رایگان سرویس.

این امکان برای شما فراهم شده که نسخه آزمایشی آپادانا را بر روی pc شخصی خود اجرا کرده و بررسی نمایید.

لینک دریافت سرور آزمایشی آپادانا:

http://apadana-platform.ir/downloadapadana.html?download=9:serve-trial

آموزش تصویری راه اندازی سرور آزمایشی:

http://apadana-platform.ir/documentation/videos/71-server-trial-video.html

برای ارسال درخواست خرید و اطلاعات بیشتر از صفحه تماس با ما استفاده کنید.

انتشار نسخه آزمایشی سرور آپادانا

خبر خوب برای دوستانی که قصد بررسی کردن قابلیت های آپادانا را دارند.

 «چه طور امکان بررسی سرور آپادانا و قابلیت ها وجود دارد؟»

 نسخه آزمایشی از سرور آپادانا که از صفحه دانلودها قابل دریافت می‌باشد تهیه شده است و همچنین ویدیو برای آموزش راه اندازی این نسخه نیز در صفحه ویدیو ها بارگذاری شده.

 

نسخه سرور آپادانا در دسترس قرار گرفت

نسخه سرور آپادانا از این پس در اختیار علاقمندان قرار خواهد گرفت. بازی سازان محترم می توانند برای تهیه نسخه سرور آپادانا با بخش فروش ما تماس گرفته تا اطلاعات مربوطه در اختیارشان قرار گیرد. نسخه سرور آپادانا همان آپادانایی هست که ما به عنوان سرویس عمومی در اختیار بازی سازان کوچک قرار می دادیم و در گذشته فقط برای شرکت های خیلی بزرگ قابل خریداری بود.

شما با نصب این نسخه از آپادانا به همراه پایگاه داده Couchbase روی سرور خود می توانید بستر کامل تولید آسان بازی های تحت شبکه را برای تیم خود فراهم کنید. همچنین این نسخه به شما امکان می دهد تمام داده هایتان را روی سرورهای خودتان داشته باشید و انواع مختلف query های پیچیده و سنگین را در صورت لزوم روی آن اجرا کنید.

توقف ارائه خدمات در سرور های عمومی آپادانا

ما از حدود دو سال پیش که تولید آپادانا را شروع کردیم قصد داشتیم خدماتی خوب و با کیفیت و نرم افزاری کارآمد را به بازی سازان عزیز ارایه دهیم. در این راه نیز با مشتری های مختلفی کار کردیم و چند بازی کوچک و یک بازی بزرگ از خدمات آپادانا استفاده کردند و بخش هایی از آپادانا به عنوان نرم افزار match making توسط مشتریان خارجی ما مورد استفاده قرار گرفت. در این مدت با لحظات خوب و بد و شاد و غمگینی که داشت تمام سعی خود را کردیم که به اهداف مورد نظر خود برسیم. به دلایلی که در زیر گفته می شود، تصمیم گرفتیم ارایه سرویس عمومی آپادانا را متوقف کنیم.
ارایه خدمات سرور بازی های آنلاینی که بتواند بار کاربران با تعداد مختلف را تحمل کند و در برابر اشکالات مقاوم باشد نیاز به نرم افزار مناسب و همچنین سخت افزار قابل اعتماد و ساختار cloud دارد که شما بتوانید با زیاد و کم شدن بار یا بروز مشکل منابع را مدیریت کرده و به سخت افزار خود اضافه یا کم کنید و یا نیاز است همیشه میزان خوبی بیشتر از حد مورد نیاز سخت افزار در حال اجرای برنامه باشد.
ما در ابتدا کار را روی یک cloud provider خوب به نام upcloud شروع کردیم و پس از فیلترینگ های ابتدای زمستان به اجبار سرورها را به سیستم سرورهای ابری پارس آنلاین منتقل کردیم که تنها گزینه ابری داخل کشور بود که امکان افزایش و کاهش سرور ها در زمان کوتاه را داشت. این سرورها با مشکلات مختلفی رو به رو بودند که امکان ارایه خدمات خوب را از ما گرفتند و اجرای نرم افزار در خارج با ریسک فیلتر شدن همراه خواهد بود.
از طرفی بدون داشتن cloud و با توجه به نا مشخص بودن الگوی مصرف چندین بازی مستقل و ارزان بودن قیمت خدمات سرورهای عمومی امکان استفاده از سرور های اضافه را از ما می گیرد. همچنین کلا داشتن سرورهای عمومی با بازخورد خیلی خوبی از جانب تعداد زیادی از کاربران همراه نبوده و به همه این دلایل ما تصمیم گرفتیم از این پس فقط آپادانا را به عنوان نرم افزار به فروش برسانیم.
کسانی که اکنون بازی منتشر شده یا کامل دارن که از آپادانا استفاده می کند، لطفا با ما تماس بگیرند تا برای انتقال به نرم افزار آپادانا یا خدمات دیگر مثل playfab به آن ها کمک کنیم. سرور آپادانا با قیمتی پایینتر به این عزیزان فروخته خواهد شد. دقت کنید که این مساله به شکل موردی در باره بازی های منتشر نشده به شکل موردی بررسی خواهد شد و در باره بازی های منتشر شده فقط شامل بازی هایی می شود که بیش از 10000 نصب فعال داشته باشند.
سرویس ما تا روز 7 اردیبهشت نیز به شکل فعلی روی سرور های پارس آنلاین به کار خود ادامه خواهد داد.

صفحه1 از4

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به گروه آپادانا می باشد.
 info@apadana-platform.ir