Back to Top
 
 
 

ویدیوها

‎⁨روش انتخاب کلاینت اصلی یا میزبان⁩

o در برخی بازی ها نیاز است یکی از کلاینت ها به عنوان کلاینت اصلی برخی تصمیمات را بگیرد و به اطلاع دیگران برساند. برای انتخاب این کلاینت روش های مختلفی وجود دارد که در این ویدیو بررسی می کنیم.

روش انتقال نرم حرکت کاراکتر در شبکه

o برای نمایش زیبا و نرم حرکت کاراکتر های حریف در شبکه روش های مختلفی وجود دارد که برای بازی های مختلف مناسب هستند. در این ویدیو روش درون یابی و نمایش با تاخیر را که در نمونه داخل sdk آپادانا استفاده شده است را توضیح می دهیم.

بازکردن پروژه در دو ادیتور همزمان⁩

o نمی توان یک پروژه را در یونیتی در دو ادیتور باز کرد و شما برای تست آسان بازی های چند نفره تحت شبکه به این کار نیاز دارید. در این ویدیو روش انجام این کار را توضیح می دهیم. پس از تماشا می توانید یک پروژه را در دو ادیتور باز کرده و تغییر دهید

مانیتورینگ و تست در آپادانا

o در این ویدیو به مخاطب توضیح می دهیم که سرویس های آپادانا به چه صورت مانیتور می شود و چگونه کد ها مورد تست قرار می گیرند.

صفحه1 از3

توضیحات ویدیو

ما در گروه آپادانا معتقديم به اشتراك گذاشتن اطلاعات و تجربه ها ميتونه باعث كاهش هدر رفتن زمان و رشد سريع تر همكارامون در صنعت نوپاى بازى سازى بشه كه در نهايت به نفع همه فعالان و خود ما هم خواهد بود. 

بنابراين سعى خودمونو ميكنيم تا با استفاده از رسانه هاى مختلف اطلاعاتى كه از نظر ما مفيد هست را به اشتراك بزاريم. 

كانال آپارات پلتفرم آپادانا هم محلى براى ارائه آموزشهاى تصويرى مربوط به خدمات آپادانا ميباشد و هم محلى براى ارائه ويدئو هاى آموزشى مرتبط با بازى سازى . 

از اينكه نظراتتونو به ما اطلاع ميدين و به ما براى بهتر شدنمون كمك ميكنين سپاسگزاريم. 

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به گروه آپادانا می باشد.
 info@apadana-platform.ir